Licee participante

1. Liceul Teoretic de informatica "Grigore Moisil", Iasi

- Banu Denis Andrei

- Turcuman Horia 

- Turcuman Vlad

 

2. Liceul Teoretic de informatica "Grigore Moisil", Iasi

- Daniel Rusu

- Adrian Gotca

- Vlad Pintilie   

 

3. Colegiul National "Ion Luca Caragiale" Ploiesti, Prahova

- Tudose Maria Alexa

- Niculae Alexandru Vlad

- Tudor Costin Razvan

 

4 Colegiul National "Ion Luca Caragiale", Ploiesti

- Draghici Delia

- Cristea Theodor

- Bonifate Tudor

 

5. Colegiul National "Dinicu Golescu", Judet Arges

- Binica Nicolae

- Sitaru Bogdan

- Oncescu Costin-Andrei

 

6. Colegiul National "Grigore Moisil", Bucuresti

- Dospra Cristian

- Ciobanu Bogdan

- Preda Andrei

 

7. Liceul International de Informatica Constanta, Constanta

- Gafton Mihnea

- Ozturk Arif Ahmet

- Casapu Andreas

 

8. Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu", Vaslui   

- Popa Andrei

 

9. Colegiul National "Mihai Viteazul", Bucuresti

- Munteanu Vlad-Andrei

- Seritan Andrei

- Mihailescu Ovidiu

 

10. Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti

- Dinu Cristian

- Geana Vlad

- Moldoveanu Vlad

 

11. Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti

- Bleotiu Cristian

- Manolache Octavian

- Radu Andrei

 

12. Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu 

- Margeloiu Andrei

- Popescu George Aurelian

- Laiu Florin

 

13. Colegiul National "Nicolae Balcescu", Braila 

- Paun Matei

- Hagiu Stefan

 

14. Colegiul National "Spiru Haret", Bucuresti

- Curiman Andrei

- Borza Marius Vasile

- Popa Cezar-Andrei

 

15. Colegiul National "Spiru Haret", Bucuresti

- Armand Preda

- Andrei Barbuta

- Iorgulescu Matei

 

16. Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti

- Jianu Mihail

- Gramatovici Paul

- Muntean Radu

 

17. Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti

- Sanduleac Vlad Alexandru

- Victoria Tascau

- Ionut Pop

 

18. Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti

- Florescu Andrei

- Pene Cosmin-Octavian

- Stoian Mihail

 

19. Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu", Bucuresti

- Claudiu Dan

- Andrei Draghici

- Dragos Martac

 

20. Colegiul National "Unirea", Vrancea

- Burdusa Andrei Iulian

- Bentea Roxana

- Mateescu Cristina Ramona

 

21. Colegiul National "Unirea", Targu-Mures

- Turdean Alexandru

- Turturica Razvan

- Horea Stefan

 

22. Liceul International de Informatica, Bucuresti

- Stanciu Andrei

- Dobre Bogdan

- Mucenic Bogdan

 

23. Colegiul National "Fratii Buzesti", Dolj

- Gingu Ionut 

- Manda David

- Ghinea Mihail

 

24. Liceul Teoretic "Emil Racovita", Vaslui

- Ciocan Catalin-Iulian

- Craiu Andrei-Alexandru

- Gemene Adrian - Marian

 

25. Colegiul National "Petru Rares", Suceava

- Slincu Serban-Stefan

- Lazar Vlad

- Manghiuc Teodor-Florin

 

26. Scoala Centrala, Bucuresti

- Floroiu Maximilian

-Rafa Florian

-Turcu Mihai

 

27. Scoala Centrala, Bucuresti

- Bacinschi Maxim Dimitri

- George Teodor-Stefan

- Comanescu Gabriel

 

28. Colegiul National de Informatica, Piatra Neamt

- Cristian Stamatin

- Ciurezu Bogdan

- Iordache Alexandru