Licee participante

1. Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil", Iași, Echipa I

- Banu Denis

-Turcuman Horia

-Turcuman Vlad

2. Liceul Teoretic de Informatică ”Grigore Moisil” Iași, Echipa II

-Moftolea Silviu- Andrei

-Chirița Matei

-Udilă Andrei

3. Liceul Teoretic "Emil Racoviță", Vaslui

- Ciocan Cătălin

-Craiu Andrei

-Gemene Adrian

4. Colegiul Național ”I.C. Brătianu”, Prahova

-Cențiu Emil

-Ion David

-Rîcă Radu

5. Colegiul Național ”Dinicu Golescu”, Argeș, Echipa I

- Sitaru Bogdan

-Oncescu Costin-Andrei

6.Colegiul Național ”Dinicu Golescu”, Argeș, Echipa II

-Duțulescu Andreea

-Binică Nicolae

-Marinescu Sebastian

7. Colegiul Național ”I.L. Caragiale”, Prahova, Echipa I

-Tudose Maria-Alexandra

-Niculae Alexandru-Vlad

-Tudor Costin-Răzvan

8. Colegiul Național ”I.L Caragiale”, Prahova, Echipa II

-Drăghici Delia

-Bonifate Tudor -Nicolae

-Cristea Theodor-Ștefan

9. Colegiul Național ”I. L. Caragiale”, Prahova, Echipa III

-Bucur Vlad-Andrei

-Damian Dan-Ștefan

-Ștefănescu Andru-Lucian

10. Colegiul Național ”I.L. Caragiale”, Prahova, Echipa IV

-Ștefan Andrei

-Meșca Sebastian

-Lazăr Andrei

11. Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Prahova, Echipa I

- Dinu Cristian

-Moldoveanu Vlad-Mihai

-Ilași Alexandru

12.Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Prahova, Echipa II

-Drăgulin David

-Bleotiu Cristian

-Banu Matei

13. Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Prahova, Echipa III

-Geană Vlad

-Voinea Eduard

14. Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Prahova, Echipa IV

-Dinu Cătălin-Viorel

-Olteanu Cătălina

-Vîrghileanu Teodor

15. Colegiul Național ”Fratii Golești”, Craiova

-Gingu Ionuț

-Manda David

16. Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu”, Târgu-Jiu

-Laiu Florin

-Ușurelu Florian

17. Colegiul Național ”Mircea cel Bătrân”, Râmnicu Vâlcea

-Kapros Ana

-Kapros Maria 

-Petcan Miruna

18. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu”, București, Echipa I

-Petrescu Alexandru

-Constantin-Buliga Ștefan

-Dumitru-Popescu Vlad

19. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu”, București, Echipa II

-Crăciun Mihai

-Priboi Radu Bogdan

-Stanciu Vlad-Daniel

20. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu”, București, Echipa III

-Luntraru Chris

-Măgureanu Livia

-Panait Vlad

21. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu”, București, Echipa IV

-Tulba-Lecu Theodor-Gabriel

-Rebegea Amalia Nadia

-Pop Ioan Cristian

22. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu”, București, Echipa V

-Crețu Bogdan

-Enescu Tudor

-Zaharia Andreea

23. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu”, București, Echipa VI 

-Pavaloiu Gabriel Nicolae

-Furtună Luca

-Caba Tudor Ioan

24. Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu” București, Echipa VII

-Mușat Tiberiu

-Vlad Costin

-Roceanu Andrei

25. Colegiul Națioanl ”Mihai Viteazul”, București

-Seritan Andrei

-Dumitrescu Andrei

-Munteanu Vlad-Andrei

26. Colegiul Național ”Grigore Moisil”, București

-Ciobanu Bogdan

-Preda Andrei

-Matei Daniel

27.  Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București, Echipa I

-Dobre Bogdan

-Pușcașu Felix

-Moroianu Theodor

28. Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București, Echipa II

-Georgescu Laura

-Borza Cristina

-Cercelescu Șerban

29. Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București, Echipa III

-Marian Darius

-Constantinescu Andrei

-Mucenic Bogdan

30. Colegiul Național ”Spiru Haret”, București

-Feleagă Dragoș

-Enache Alex

-Borza Marius