Licee participante

 

 

1. Colegiul National "Spiru Haret", Bucuresti, echipa I - Gheorghiu Eduard, Florea Andrei, Iov Luca

 

2. Colegiul National "Spiru Haret", Bucuresti, echipa II - Ghita Corvin, Petrovici Constantin, Curiman Andrei

 

3. Colegiul National "Spiru Haret", Bucuresti, echipa III - Rusu Dan Andrei, Pancu Mihai Andrei, Alexe Radu Cristian

 

4. Colegiul National "Grigore Moisil", Bucuresti - Dospra Cristian, Mares Adrian, Grigore Diana

 

5. Colegiul National "Emil Racovita", Iasi - Casuneanu Andrei-Dan, Florea Malina, Pescaru Victor

 

6. Colegiul National "Mihai Eminescu", Botosani - Cociorva Andrei-Alexandru, Harasim Iulia, Popoveniuc Mircea

 

7. Colegiul National de Informatica Piatra Neamt - Adrian Craciun, Ciurezu Bogdan, Andrei Gavrila

 

8. Colegiul National "Ienachita Vacarescu", Targoviste, echipa I - Dumitru Philip, Robert Rada, Petrica Cosmin

 

9. Colegiul National Ion C. Bratianu, Pitesti - Centiu Emil, Dumitru Corneliu Vlad, Streche Robert

 

10. Liceul de Informatica, Iasi, echipa I - Filimon Raluca, Borza Cristina, Rusu Iulian Daniel

 

11. Liceul de Informatica, Iasi, echipa II - Banu Denis, Turcuman Horia, Turcuman Vlad 

 

12. Colegiul National "Gheorghe Lazar", Bucuresti - Serbanescu Victor Andrei, Turcu Andrei Cristian, Tutea Ionut Andrei

 

13. Colegiul National "A.T. Laurian", Botosani - Bucevschi Alexandru Gabriel, Ungureanu Mihnea, Cardas Andra Malina

 

14. Liceul Teoretic International de Informatica, Constanta - Gafton Mihnea-Alexandru, Casapu Andreas, Ozturk Arif Ahmet

 

15. Liceul Teoretic International de Informatica, Bucuresti, echipa I - Harsan Valentin, Marian Darius, Constantinescu Andrei

 

 16. Liceul Teoretic International de Informatica, Bucuresti, echipa II - Gavrilescu Marius, Stanciu Andrei, Mucenic Bogdan

 

17. Liceul Teoretic International de Informatica, Bucuresti, echipa III - Enache Adelina, Dobre Bogdan, Marin Tiberiu

 

18. Liceul Teoretic International de Informatica, Bucuresti, echipa IV - Paun Matei, Patrascanu Casian 

 

19. Liceul Stefan Procopiu, Vaslui - Gemene Narcis, Gemene Adrian, Ciocan Catalin

 

20. Colegiul National Ienachita Vacarescu, Targoviste, echipa II - Mihai Enache, Banu Cristian

 

21. Colegiul National de Informatica Tudor Vianu, Bucuresti, echipa I - Marina Pandele, Paul Gramatovici, Bogdan Cretu

 

22. Colegiul National de Informatica Tudor Vianu, Bucuresti, echipa II - Radu Muntean, Mihail Jianu, Vlad Sanduleac