Licee participante

1. Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti (ICHB), Echipa I

    - Mircea Donciu

     - Alex Moise

     - Andrei Cioltan

2. Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu", Bucureşti, Echipa I

     - Amalia Nadia Rebegea

     - Andrei Coman

     - Theodor-Gabriel Tulba

3. Colegiul Naţional "Avram Iancu", Câmpeni

     - Lazar Camelia

     - Furdui George

     - Petruta George-Calin

4. Liceul Teoretic Internaţional de Informatică, Bucureşti

     - Moroianu Theodor

     - Georgescu Laura

     - Puscasu Felix

5. Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil",  Iaşi, Echipa I

     - Banu Denis

     - Turcuman Vlad

     - Turcuman Horia

6. Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil", Iaşi, Echipa II

     - Udilă Andrei Iustin

     - Cornei Laura

     - Ciobanu Sebastian

7. Colegiul Naţional "Spiru Haret", Bucureşti

     - Enache Alexandru

     - Feleagă Dragoş George

     - Postu Alexandru Nicolae

8. Colegiul Naţional "Alexandru Papiu Ilarian", Mureş

    - Vasiliu Dragos

      - Stoica Tudor

      - Mera Mihai

9. Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Bucureşti

     - Radu Ştefan-Octavian

      - Seritan Luca

10. Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Ploieşti, Echipa I

     - Dinu Cristian

       - Banu Matei-Costin

       - Ilaşi Ioan Alexandru

11. Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ploieşti, Prahova, Echipa II

     - Căpraru Adrian-Mircea

       - Ilie Alexandru-Gabriel

       - Dinu Cătălin-Viorel

12. Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ploieşti, Prahova, Echipa III 

     - Bleoţiu Cristian

       - Drăgulin David

       - Nedelcu Horia 

13. Colegiul Naţional "Ion Luca Caragiale" Ploieşti, Prahova, Echipa I

       - Tudose Maria-Alexa

       - Niculae Alexandru-Vlad

14. Colegiul Naţionale "Ion Luca Caragiale" Ploieşti, Prahova, Echipa II

       - Draghici Delia

       - Savulescu Ştefan

       - Cristea Theodor-Ştefan

15. Colegiul Naţional "Ion Luca Caragiale" Ploieşti, Prahova, Echipa III

       - Bucur Vlad Andrei

       - Damian Dan Ştefan

       - Sologan Andrei

16. Colegiul Naţional "Ion C. Bratianu", Argeş

       - Rica Radu Leonard

       - Emil Centiu

       - Topala Andrei

17. Colegiul Naţional "Dinicu Golescu", Câmpulung, Argeş

       - Oncescu Costin-Andrei

       - Sitaru Bogdan

18. Colegiul Naţional "Ion Luca Caragiale" Ploieşti, Prahova, Echipa IV

       - Meşca Sebastian

       - Nitu Vlad

       - Alexandru Iulian

19. Liceul Teoretic "Emil Racoviţă", Vaslui

       - Ciocan Cătălin

       - Dragoi Andrei

       - Gemene Adrian

20. Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu", Bucureşti, Echipa II

       - Constantin-Buliga Stefan

       - Petrescu Alexandru

       - Harsan Ovidiu Razvan

21. Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil", Iaşi, Echipa III

       - Zamfir Stefan

       - Luciu Gabriel

22. Colegiul Naţional "Tudor Vianu", Bucureşti, Echipa III

       - Vecerdea Dragos Paul

       - Bunea Andrei

       - Ursu Dan

23. Colegiul Naţional "Matei Basarab", Bucureşti

       - Bostan Andrei

       - Tudor Nicolae

       - Florea Alexandru